Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
Vytápění psí boudy
09.04.2020
Vytápění psí boudy
Mít teplo ve svém malém domečku je zřejmě přáním každého psa, který přes zimu zůstává venku :-) číst celé
Zobrazit všechny články

Pomáháme...

Zde pracují DOBŘÍ ANDĚLÉ
 
  1. Úvod
  2. Informace o obchodu
  3. Doprava, platba, dodací lhůta
Doprava, platba, dodací lhůta

Poštovné, příp. dopravné (dle výběru a pokynů zákazníka) potřebné k zajištění přepravy zboží k zákazníkovi zajišťuje pro zákazníka u přepravců, případně sám provádí dodavatel. 
Balné je konečná cena přepravního obalu (cena materiálu a práce) a stává se nezbytnou součástí zboží pro bezpečnou přepravu k zákazníkovi.
K ceně poštovného (dopravného) je v případě, kdy si zákazník vybere platbu dobírkou, připočten průměrný příplatek dopravce za dobírku.
Cena těchto služeb, prací a materiálu není obsažena v základní ceně zboží (bližší zdůvodnění je níže), je známa oběma stranám před potvrzením objednávky (uzavřením smlouvy) a je zákazníkem hrazena spolu se zbožím v rámci jedné platby.

Poštovné, dopravné a balné:
Poštovné a balné (v cenách vč. DPH) - pouze pro území České republiky (pro Slovensko a další zahraničí viz níže):
* Obyčejná zásilka BEZ GARANCE ! Vhodné jen pro levný obsah, kdy zákazník bere na sebe riziko, že se zásilka může bez náhrady ztratit). Platí pouze pro zásilky o rozměru 35x25x2cm - jen zahřívací polštářky a folie), cena: 49,- Kč
* Doporučená zásilka - Česká pošta (dodání obvykle 2-4 prac. dny, přesný termín ale pošta negarantuje), cena: 149,-
* Balík na poštu (dodání 1-2 prac. dny, termín garantován), cena: 229,- Kč
* Balík do ruky - Česká pošta (dodání 1-2 prac. dny, termín garantován), cena: 249,- Kč
* EMS - Česká pošta (dodání 1 prac. den vč. soboty, termín garantován), cena: 299,- Kč
* PPL - dodání 1 - 2  dny , cena 179,- Kč
* PPL Sprint (objemné zásilky) - cena se stanovuje na základě skutečné nebo objemové hmotnosti zásilky.

Doprava naším automobilem (vhodná pro objemnější zásilky) - v sazbě dle ujetých km, cca 10,- Kč/km vč. DPH ,
(při hromadném rozvozu po Praze účtujeme dopravné pouze ve výši odpovídající  poštovnému a balnému, které by jinak bylo účtováno).
Navrhovanou dopravu naším automobilem mimo území Prahy a její cenu vč. balného Vám vždy sdělíme v odpovědi na Vaši poptávku, či v potvrzení Vaší objednávky.

Vlastní doprava (my zajišťujeme pouze zabalení zboží - zákazník si zajistí vyzvednutí zásilky vlastním přepravcem) (cena balného bude upřesněna po zpracování objednávky)

Způsob platby:
- na dobírku, při převzetí zboží od pošty, či spedice (příplatek 50 Kč)
- předem převodem na účet, složenkou, příp. v hotovosti (bez příplatku)
- v hotovosti při předání (bez příplatku), pokud zboží zákazníkovi dopravuje naše firma
Do 10 000Kč vystavujeme zjednodušený daňový doklad, který zasíláme se zbožím.
V případě, že požadujete fakturu, napište to, prosím, do poznámky u objednávky.

Zahraničí - doprava a platba :
Cenný balík prioritní na Slovensko - CZ + SK pošta (termín dodání cca 5 dnů - není ale poštou garantován, cena: převodem předem 237 Kč, dobírkou 307 Kč)
Exportní balík na Slovensko - CZ PPL + SK DHL (cena převodem předem 320 Kč, dobírkou 370 Kč)

Doprava naším automobilem (vhodná pro objemnější zásilky) - v sazbě dle ujetých km, cca 10,- Kč/km vč. DPH ,
(při hromadném rozvozu po Praze účtujeme dopravné pouze ve výši odpovídající  poštovnému a balnému, které by jinak bylo účtováno).
Navrhovanou dopravu naším automobilem mimo území Prahy a její cenu vč. balného Vám vždy sdělíme v odpovědi na Vaši poptávku, či v potvrzení Vaší objednávky.

Vlastní doprava (my zajišťujeme pouze zabalení zboží - zákazník si zajistí vyzvednutí zásilky vlastním přepravcem) (cena balného bude upřesněna po zpracování objednávky)

Se zákazníky z jiných zemí (kromě Slovenska) domlouváme cenu dopravy a způsob platby před potvrzením objednávky (uzavřením kupní smlouvy) individuálně.
V případě objednávky přes e-shop vyčkejte po automatické odpovědi, která potvrzuje přijetí objednávky, ještě na individuální kontakt s upřesněním konkrétní ceny poštovného. Teprve po vašem potvrzení tohoto upřesnění bude Vaše objednávka platná.
Kromě běžné dopravy špedicí do jakékoliv země světa, lze např. na Slovensko zasílat zboží poštou na dobírku, kdy zákazník platí v eurech (dle aktuálního kurzu). Pokud je dobírka zaslána na účet prodejce, uhradí odběratel Slovenské poště poplatek 4,- Eura, pokud je dobírka v hotovosti uhradí odběratel poplatek 6,- Eur.

Prosíme plátce DPH v EU, pokud chtějí vystavit doklad bez DPH, aby zadali své DIČ a fakturační adresu a do poznámky napsali „Plátce DPH v EU“. Pokud budou správně zadané fakturační údaje, bude objednávka přepočtena na cenu bez DPH a bude vystavena faktura bez DPH v EU.

Dodací lhůta (počet dnů od přijetí objednávky do dne expedice zboží):
Termín pro vyexpedování objednávky začíná běžet 1. pracovním dnem, kdy jsme se s objednávkou měli možnost seznámit. Další pracovní den zásilku připravujeme a nejpozději následující den expedujeme. Snažíme se samozřejmě o co nejrychlejší expedici, ale může se stát (pokud např. zákazník pošle objednávku v pátek večer, tedy po pracovní době a přestože obratem dostane automatické potvrzení o jejím přijetí), že naši pracovníci se s touto objednávkou seznámí až v pondělí ráno.
Zboží - po potvrzení objednávky (resp. po přijetí platby - v případě platby předem) a pokud je na skladě - připravujeme k expedici následující pracovní den a expedujeme nejpozději během dalšího pracovního dne.
V ostatních případech dle informací uvedených u jednotlivých položek v e-shopu, příp. dle dohody.
Pokud je u zboží uvedena dostupnost "do 2 dnů" nebo "do týdne", znamená to, že do této doby jej obdržíme na sklad od dodavatele nebo z naší výroby. Tato doba se počítá od termínu přijetí Vaší objednávky (v případě zasílání zboží na dobírku) resp. od přijetí Vaší platby (v případě platby předem).

Doba potřebná pro přepravu a tedy doručení k zákazníkovi závisí na typu zákazníkem vybrané přepravní služby - viz výše "Poštovné, dopravné a balné". Nejrychlejší (a garantovanou do 24 hod.) poštovní službou je EMS, nejpomalejší (a bez garance) běžná doporučená zásilka. Je jen na rozhodnutí zákazníka, kterou službu zvolí.
................................................................................................

Ještě malé vysvětlení k výši poštovného a balného:

Ceny zboží v e-shopu neobsahují poštovné a balné z několika důvodů:
a) bylo by to nespravedlivé vůči zákazníkům, kteří si zboží k nám přijedou vybrat a zakoupit osobně
b) bylo by to nespravedlivé vůči zákazníkům, kteří nakupují více kusů zboží, protože s objemem zásilky se cena poštovného i balného na 1 ks či 1 kg snižuje
c) některým zákazníkům stačí běžná dodací lhůta pošty, jiní chtělí dodání expres - což je potřebné spravedlivě odlišit

Výši poštovného, resp. cenu spediční služby neovlivníme - a přestože se ceny stále zvyšují, udržujeme naše celkové ceny za poštovné a balné  od založení naší firmy na stejné výši. To v praxi znamená, že zákazníci nám za balné platí rok od roku méně.
Balné neobsahuje jen potřebný balící materiál (krabice, papír apod.), ale je v něm - i když dnes už jen z části - započítána práce těch, kdo zásilky balí. To vše je nutné proto, aby se zásilka co nejrychleji a nepoškozená dostala k zákazníkovi.

Jak je psáno již výše - jsou zákazníci, kteří volí raději osobní nákup u nás (mají -li to blízko nebo případně cestu kolem) - ti potom náklady za poštovné a balné ušetří úplně.

A my je u nás rádi přivítáme :-)

Aktualizováno 14.7.19

 

Informace a zajímavosti

Vytápění psí boudy
09.04.2020
Vytápění psí boudy
Mít teplo ve svém malém domečku je zřejmě přáním každého psa, který přes zimu zůstává venku :-) číst celé
Čištění topných koberců a koberečků
04.02.2020
Čištění topných koberců a koberečků
Topné koberce a koberečky TERKO lze čistit podobně, jako běžný koberec, protože se ale jedná o elektropřístroj, je nutné dodržovat určitá pravidla. číst celé
Nejčastější dotazy
03.02.2020
Nejčastější dotazy
Jsou topné koberce bezpečné - nehrozí požár či úraz el. proudem? Topný koberec lze nechat dlouhodobě zapnutý - samozřejmě s podmínkou (jako u jiných ... číst celé
Zakázková výroba topných koberců a koberečků TERKO
03.02.2020
Zakázková výroba topných koberců a koberečků TERKO
Pokud si nevyberete z naší běžné nabídky, rádi Vám zhotovíme topný koberec, či kobereček na míru. číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.

 

Prohlédněte si naše topné koberce v kostele ve Vašem okolí


Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz