Nám. Míru 279
27735 Mšeno

telefon: 315 693 060
mobily: 777 769 100
e-mail: lenka@terko.cz

Zásuvkový adaptér pro zástrčky SCHUKO a české zásuvky

139 Kč
22% sleva
108 Kčvč. DPH
ks
Kód: C-613385
Dostupnost: skladem 4 kusy
více do 2 dnů
   
Napětí: 230V
Barva: bílá
Rozměr (cm): 5x5

Adaptér (mezizásuvka) pro možnost zapojení výrobku s bočními ochrannými kontakty systému SCHUKO do české zásuvky s nulovým kolíkem.

Technické parametry:
Barva - bílá
Provedení zástrčky - s ochranným kolíkem
Provedení zásuvky - SCHUKO s ochrannými bočními kontakty
Jmenovitý proud - (max.) 16 A (odpovídá spotřebičům o příkonu max. 3.680 W)
Provozní napětí - 230 V (není tímto adaptérem měněno)

Tento adaptér Vám pomůže zapojit do české zásuvky (naše klasická zásuvka na zdi s klasickým středovým zemnícím kolíkem) spotřebič (nejčastěji německý), který má zástrčku SCHUKO (jež není opatřená otvorem pro náš zemnící kolík).

Většina k nám dodávaných (i u nás vyráběnmých) výrobků již má zástrčky UNISCHUKO, které již otvor pro "náš" zemnící kolík mají a jsou tedy univerzálně použitelné ve většině zemí Evropy.
Některé (zejména speciální) výrobky jsou ale stále vyráběné pouze se zástrčkami v provedení SCHUKO a právě pro ně je tento adaptér určen.
 

Rozměr : 5x5x7cm. 

Aktuality

Topné koberečky na

Certifikáty

logo - Český výrobek

Recenze z Heureka.cz

"V Terko si zákazníka OPRAVDU váží a navíc přitom přemýšlí, což je velmi příjemný nezvyk. Pro ilustraci: již 2x jsem u nich nakupoval a pokaždé mi zavolali, protože se jim něco nezdálo. Místo toho, aby objednávku bez přemýšlení vyexpedovali, objednávku se mnou probrali, snažili se porozumět na co a proč to vlastně potřebuji a nejen, že mi doporučili lepší produkt, ale vysvětlili mi mezi nimi rozdíly. Díky tomu jsme objednávku upravili tak, aby mi lépe vyhovovala - navíc cena byla nižší (!!). Přeplatek mi okamžitě vrátili (platbu jsem dělal zároveň s objednávkou). Takto si představuji, že má obchodník/dodavatel jednat. Vzhledem k tomu, že u Terko se mi to stává pokaždé s jinými lidmi, hádám, že firma si zřejmě tuto pozitivní deviaci pěstuje:-) Terko doporučuji bez výhrad."

Jiří Hovorka

Pomáháme...

Najdete nás také na

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Maps
  • Fazole

Odběr novinek

Odběr novinek
*

Počítadlo

Rychlý dotaz / poznámka

Rychlý dotaz / poznámka


*

*
*

Partneři