Nám. Míru 279
27735 Mšeno

telefon: 315 693 060
mobily: 777 769 149/100
e-mail: terko@terko.cz

Vyhřívaný bederní pás na 3ks AA baterií

1 190 Kčvč. DPH
ks
Kód: PEA-NC8943
Dostupnost: skladem 5 kusů
do vyprodání zásob
   
Velikost: Univerzální Velikost: 84-97 cm pro obvod břicha (suchý zip)
Napájení: 3ks AA baterií
Barva: černá
Šířka: 20.5 cm
Materiál: 80 % Neopren, 15 % Nylon, 5 % Polyester
Záruka: 24 měs.
Návod: CZ

Baterie nejsou součástí výrobku. 

 

Trpíte častými bolesti zad? Máte problém s bolestmi ledvin, nebo menstruačními bolestmi? Jsou Vaše záda každodenně namáhaná, ztuhlá a unavená? Už nechcete řešit tyto problémy medikamenty a chemickými prostředky, které Váš organizmus zatěžují a mají spoustu vedlejších účinků? Vyhřívaný bederní pás může být vhodným řešením.

Vyhřívaný bederní pás  je zařízení, které pracuje na základě termoterapie a k léčení využívá teplo generované infračervenou sítí zabudovanou do pásu. Pás  vyniká především výbornou tepelnou izolací, ale také svou strukturou, která je velice měkká a příjemná na dotek a navíc je velmi lehký. Pás je tudíž velice příjemný na nošení. K upevnění jsou určeny suché zipy.

Díky těmto vlastnostem je pás možné nosit při většině činností a neměl by Vás při nich omezovat. Také se nemusíte bát, že by se pohybem pás poškodil. Infračervená struktura je totiž navržena tak, aby byla odolná vůči ohýbání a tvarování a přispívá tak k Vašemu komfortu.

Napájení zajišťují 3 kusy AA baterií (baterie nejsou součástí dodávky, ale je možné je u nás zakoupit, spolu s vhodnou nabíječkou).

Universální velikost pro obvod 84-97cm.

Teplota vyhřívaní cca 30°C. 
(Správná teplota všech vyhřívaných doplňků, tedy nejen bederních pásů, ale např. i vyhřívaných rukavic, vložek do bot apod. by neměla být vyhřívána na teplotu převyšující teplotu lidského těla - jinak by docházelo k pocení a vyhřívání by bylo kontraproduktivní. Teplota 30°C je proto optimální.) Bederní pás vydrží hřát cca 2,5 - 3 hod, pokud jsou baterie plně nabité. 
 

Účinky

 • Zpevnění oblasti beder
 • Odstranění artritických bolestí
 • Odstranění revmatických bolestí
 • Uvolnění ztuhlých svalů
 • Relaxace namáhaných zad
 • Zlepšení metabolismu
 • Rychlejší odbourávání škodlivých látek v dané oblasti
 • Zlepšení prokrvení v dané oblasti
 • Rehabilitace při některých poúrazových stavech
 • Prevence proti nachlazení beder
 • Zmírnění otoků
 • Úleva od bolestí ledvin
 • Úleva od menstruačních bolestí

 

Upozornění

 • Pokud máte nějaké problémy týkající se Vašeho zdraví, tak použití tohoto přístroje nejprve konzultujte se svým lékařem.
 • Osoby s kardiostimulátorem by neměly používat tento přístroj.
 • Pokud pociťujete dlouhotrvající bolest svalů nebo kloubů, přerušte používání tohoto přístroje a konzultujte potíže se svým lékařem. Trvalá bolest může být příznakem závažnějších problémů.
 • Pokud se vám během používání výhřevného bederního pásu udělá nevolno nebo začnete pociťovat jiné problémy, pak okamžitě přestaňte bederní pás používat.

Fotogalerie produktu

Doplňující infromace

Vyhřívané oblečení a doplňky

Pokud zde nenajdete to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat - pokusíme se Vám pomoci.

Vyhřívané rukavice, návleky a šály

Proč je používat?
Vyhřívané rukavice mohou zamezit prochladnutí rukou a pomohou udržet jejich optimální teplotu. V silném mrazu Vám mohou pomoci ochránit kůži před omrzlinami.
Ocení je kdokoliv, kdo si chce užít zimní sporty a sníh anebo je nucen z pracovních a jiných důvodů pobývat v chladném prostředí. Jsou také vhodným doplňkem pro diabetiky a ostatní lidi trpící zhoršenou krevní cirkulací ve vzdálených částech těla.

Po zakoupení vyhřívaných rukavic se již nebudete muset obávat prochladlých a zkřehlých prstů, které dokáží zkazit náladu při pobytu v přírodě, ale i v nevytopené místnosti.
Věřte, že kdo je jednou vyzkouší, už nikdy nebude chtít v zimních dnech trpět prochladnutím rukou :-)

Jsou bezpečné?
Díky vyhřívání pomocí velmi nízkého napětí (cca od 3,6 do 7,8V - dle typu rukavic) je používání těchto rukavic bezpečné a to i v případě, pokud jsou rukavice nebo Vaše ruce mokré.

Jak jsou vyhřívány?
Rukavice jsou vyhřívány pomocí tenkých, dobře ohebných vyhřívacích drátků, umístěných vhodně v určitých místech rukavic – ty zajišťují rychlé zahřátí rukavic a malou spotřebu el. energie. Topné drátky mají vysokou efektivitu přenosu proudu a jeho změny v tepelnou energii, takže cca 99% energie dodávané do rukavic z baterií se díky nim mění na teplo.
Napájení každé rukavice zajišťují většinou dobíjecí baterie (akumulátory), a to buď AA (tužkové) nebo Li-on (blok).
Pokud baterie nejsou součástí dodávky (což je u každých rukavic uvedeno), je možné si jak baterie, tak vhodnou nabíječku u nás přiobjednat.

A opravdu hřejí?
Ano. Všechny typy námi dodávaných vyhřívané rukavic jsou navrženy tak, aby Vám pomohly zbavit se nepříjemného a někdy nebezpečného prochladnutí rukou, ale neočekávejte (kromě plného volitelného "starovacího" výkonu u rukavic typu VR-3), že budete pociťovat velké teplo. Ruce by se Vám totiž nepříjemně potily a to je nežádoucí. Spíše, než že by rukavice ohřívaly Vaše ruce na vysokou teplotu, pomáhají k udržení optimální tělesné teploty, aby Vám mohla krev bez problému proudit až ke konečkům prstů. To je správný princip přiměřeného vyhřívání rukavic (ale i třeba nohou apod.).
Jednoduše řečeno - nebudete cítit ani teplo, ale ani zimu. Důvodem je to, že teplo cítíte až tehdy, pokud vyhřívání přesahuje teplotu lisdkého těla, tedy cca 37°C. Většina prvků pro přímé vyhřívání těla je proto standardně nastavena na teplotu vyhřívání cca 30°C.

Jak dlouho vydrží hřát?
Každá sada dobíjecích baterií obvykle vydrží vyhřívat Vaše ruce po dobu 2-4 hodin – v závislosti na aktuální teplotě okolí + kvalitě, typu, kapacitě  a stavu nabití baterií + samozřejmě intenzitě vyhřívání (jak u kterých rukavic).
Pochopitelně - používání nízkokapacitních a málo nabitých baterií vede ke snížení vyhřívací teploty a času - výběr baterií a péče o ně jsou tedy velmi důležité.

A co záruka?
Na všechny námi dodávané výrobky poskytujeme záruku 2 roky, tedy i na rukavice.
Vydrží Vám (při běžném zacházení) samozřejmě déle – jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vyhřívací články rukavic (speciální topné drátky) neztrácí používáním svoji efektivitu – jsou tedy předurčeny pro dlouhodobý provoz.

No a které rukavice jsou nejlepší?
Každý typ rukavic je trochu odlišný – jak místy, která jsou vyhřívána (tomuto údaji věnujte zvýšenou pozornost! - u každých rukavic je to jiné), maximální teplotou, spínáním, tak i použitými bateriemi, jejich upevněním na ruce apod. – detaily najdete v popisu jednotlivých typů rukavic.
Kdo má své dobré rukavice, které nechce měnit a potřebuje do nich jen tenkou vyhřívanou vložku - zvolí zřejmě VR-2. Kdo hledá jednoduché, ale vyhřívané rukavice, bude určitě spokojen s typem VR-4. Kdo chce plnohodnotné robustní rukavice s vyšším komfortem - má možnost s typem VR-3.
Přehled o velikostech rukavic najdete v popisu jednotlivých typů. Pro co nejlepší výběr je vhodné orientovat se podle této tabulky velikostí.

A pokud by jste napoprvé rozměry rukavic přece jen netrefili, nevadí. První výměnu rukavic (z důvodu špatné velikosti), zakoupených v našem e-shopu, provádíme obratem a bez účtování poštovného od nás k vám.

..........................................................................................
© Tento text byl zpracován firmou TERKO-CZ s.r.o.

Aktuality

Topné koberečky na

Certifikáty

logo - Český výrobek

Recenze z Heureka.cz

"Co jsem objednal mi na dobírku obratem přišlo, můžu jen doporučit :-)"

Pomáháme...

Najdete nás také na

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Maps
 • Fazole

Odběr novinek

Odběr novinek
*

Počítadlo

Rychlý dotaz / poznámka

Rychlý dotaz / poznámka


*

*
*

Partneři