Nám. Míru 279
27735 Mšeno

telefon: 315 693 060
mobily: 777 769 100
e-mail: lenka@terko.cz

Informace a zajímavosti

Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazyZde najdete nejčastější dotazy našich zákazníků a naše odpovědi na ně. Pokud zde odpověď na svou otázku nenajdete, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám odpovíme a příp. zařadíme Váš dotaz a naši odpověď do této rubriky.

Elektro instalační rozvody pro vyhřívání kostelních lavic topnými koberečky

Elektro instalační rozvody pro vyhřívání kostelních lavic topnými koberečkyTopné koberečky jsou de facto běžné elektrospotřebiče, které fungují po připojení k jakékoliv běžné zásuvce na 230V a sepnutí kolébkového spínače na přívodním kabelu. To je vše, co je potřebné pro jejich uvedení do provozu. Tam, kde se počítá s využíváním elektrických topidel v lavicích, je vhodné mít pro tento účel samostatný elektrický rozvod.

Nejžádanější výrobek

Nejžádanější výrobekNejžádanějším výrobkem za posledních 5 let se stal topný kobereček TERKO ve velikosti 40x60cm, různých barevných variantách, napětí 230V a nízkou spotřebou 45W/hod. ...Objednávat jej můžete pohodlně a rychle v našem e-shopu.

Nejpříjemnější pokojová teplota

Nejpříjemnější pokojová teplotaPlošné vytápění splňuje optimální termické podmínky prostředí vhodného pro příjemné bydlení a efektivní práci. Zároveň vytváří ideální teplotní profil. Pokojová teplota je rovnoměrná. Ve výši hlavy je teplota o trochu nižší než v oblasti podlahy.

Aktuality

Topné koberečky na

Certifikáty

logo - Český výrobek

Recenze z Heureka.cz

"Přehledné stránek, výborná komunikace, vstřícnost poradit zákazníkovi."

Riana

Pomáháme...

Najdete nás také na

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Maps
  • Fazole

Odběr novinek

Odběr novinek
*

Počítadlo

Rychlý dotaz / poznámka

Rychlý dotaz / poznámka


*

*
*

Partneři